Umno'dan Ahmed Zahid, PAS belgelerinin sızdırılmasının ciddi bir mesele olduğunu söylüyor

Umno başkanı Ahmad Zahid Hamidi, "PASleak" meselesinin Umno ve koalisyon ortakları tarafından ciddiye alınması gereken bir konu olduğunu söylüyor.

25 Nisan 2022 11:00 Gündem
Umno'dan Ahmed Zahid, PAS belgelerinin sızdırılmasının ciddi bir mesele olduğunu söylüyor

Pasleak, Umno ve Barisan Nasional liderlerini devirmek için iddia edilen bir komploya işaret eden, Parti İslam SeMalaysia (PAS) toplantısının tutanakları olduğuna inanılan birkaç sızdırılmış belgeye atıfta bulunuyor.

Zahid, 23 Nisan Cumartesi günü Facebook'ta yayınladığı bir gönderide, "'PASleak'in içeriği olağandışı sayılmaz mı? Nihai kararı vermeden önce dikkatlice düşünün" dedi.

"Elbette sadık partililer, liderlerinin ve muhaliflerinin liderlerinin her açıklamasında, her adımında, duruşunda ve eyleminde her zaman teyakkuzda olacaklardır. Kolayca aldanmayın" dedi.

Umno başkanının yorumları, Ketereh Umno bölüm şefi Annuar Musa'nın Pasleak belgesinin olağandışı olmadığı yönündeki iddiasına yanıt olarak geldi.

Aynı gönderide Zahid, Tan Sri Annuar'ın ifadesinin Kelantan Umno irtibat organının duruşuna zıt olduğuna da dikkat çekti.

"Parti dışındaki düşmanlar çeşitli taktik ve stratejiler kullanarak karşı tarafı kurnazca ve kurnazca aldatmaya çalıştığında, sıradan üyelerden parti bölümü liderlerine kadar bizlerin parti içindeki insanlar olarak, rakibin görüşlerini okumakta daha ihtiyatlı olmamız gerekir. hareketler.

"Aynı partinin düşmanları gibi davranmamalı ve muhalefetin ritmine göre dans etmemeliyiz.

"Bir veya iki kez, partinin politikasına karşı yapılan açıklamalar tesadüf olarak kabul edilebilir, ancak birkaç kez artık tesadüf değil" dedi.

Cumartesi günü Bay Annuar, PASleak belgesini oynanması gerekmeyen bir şey olarak tanımlamıştı.

Aynı zamanda Ketereh Milletvekili olan Bay Annuar, belgeleri inceledikten sonra edindiği anlayışa göre, bunların yalnızca PAS liderlerinin diğer siyasi parti liderlerinin gerçeklerini ve görüşlerini ortaya koyarken notları olduğunu söyledi.

0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Habere Yorum Yap ( 0 )
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet